Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 29 квітня 2021 о 06:16, Оновлено 29 квітня 2021 о 09:49

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Відповідно до наказу відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Борщівської міської ради від 28.04.2021 № 35-од «Про проведення конкурсу на посаду директора Верхняківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад» відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Борщівської міської ради оголошує конкурсна посаду директора

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

 Верхняківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад».

 вул. Космонавтів, 6, с. Верхняківці, Тернопільська область, 48763.

Найменування посади та умови оплати праці:

директор Верхняківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад».

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери» від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково- педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

 заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

 автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

 копію паспорта громадянина України;

 копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід`ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

 документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

 копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

 довідку про відсутність судимості;

 довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

 мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Претенденти можуть надавати інші документи, що підтверджують їх професійні та/або моральні якості. Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

 подання документів здійснюється за адресою:

м. Борщів, вул.Грушевського,5, ІІ поверх, відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Борщівської міської ради

 уповноважена особа, яка приймає документи за описом та надає інформацію про конкурс – Мазурок Мар'яна Петрівна, тел.моб.0673504871

ел. адреса: osvitaborotg@gmail.com

Конкурсний відбір включає такі етапи:

 з 29 квітня по 28 травня 2021 року включно - подання претендентами документів щодня по буднях з 09:00 до 16:00 (відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Борщівської міської ради);

 02 червня 2021 року – перевірка конкурсною комісією поданих документів щодо відповідності установленим вимогам, прийняття рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі та оприлюднення переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;

 16 червня 2021 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування;

 24 червня 2021 року – конкурсний відбір:

- перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» шляхом письмових відповідей на тестові завдання;

- перевірка професійних компетентностей, шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Конкурсний відбір відбудеться у приміщенні Комунального закладу «Борщівський центр дитячої та юнацької творчості» Борщівської міської ради о 10 год за адресою: м. Борщів, вул. Грушевського, 3.

 29 червня 2021 року - надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору та оприлюднення його.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.